PDF LAKE SÜPÜRGELİK İMALATI

PDF (Polimer) Lake Süpürgelik Türkiye'nin tüm bölgelerine gönderilmektedir. Ürünlerimiz polimer malzemeden suya rutubete dayanıklı, lake boyalı olarak üretilmiştir. Proje ve inşaatlarda kullanım için idealdir.

AZF YAPI Olarak Tüm Türkiye'ye Adresinize Teslim Pdf Lake Süpürgelik Gönderiyoruz..

Sudan Rutubetten Etkilenmeyen Lake Süpürgelik

AZF YAPI Lüks süpürgelik'de ülkemizin öncü firması olarak tasarım ve arge çalışmasını yaptığımız Türkiye'de tek olan sudan rutubetten etkilenmeyen Pdf lake süpürgelik modellerini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. İnşaatlar için idealin ideali bir üründür.

AZF YAPI olarak beğendikleri üründen numune isteyen müşterilerimize kargo ile adresine hızlı bir şekilde ücretsiz olarak gönderiyoruz.

AZF YAPI olarak tüm Türkiye'ye kargo ve anbarla müşterilerimizin kapısına kadar ürünlerimizi gönderiyoruz.

AZF YAPI olarak ürünlerimizi müşterilerimizin kredi kartı ile taksitli ve güvenli olarak alabilmesi için www.dekoros.com online internet sitemizide sistemimize entegre etmiş bulunuyoruz. Müşterilerimiz ister havale, isterse kredi kartı ile ödemelerini AZF YAPI güvencesinde yapabilirler.

AZF YAPI olarak stoklarımızda olan ürünleri aynı gün içerisinde müşterilerimize göndermekteyiz, stoklarımızda yoksa, müşteri farklı ebat veya farklı bir boya rengi kullanımı istemişse 7 iş günü içerisinde ürün hazırlanıp gönderilir.

AZF YAPI olarak bizden aldığınız ürünlere profesyonel USTA TEDARİK ediyoruz..

LAKE SÜPÜRGELİK FOTO GALERİ

TOP