LAKE SÜPÜRGELİK İMALATI

Ürettiğimiz Lake Süpürgelik Türkiye'nin tüm bölgelerine gönderilmektedir. Ürünlerimiz talep edildiği takdirde adaptörlü üretilebilir, yükseklik ve kalınlık ölçüleri değiştirilebilir, ral kodu veya boyalı numune verilerek istenilen renkte yapılabilir, kartela ürünlerimiz haricinde de üretim yapılabilmektedir.

YENİ SEZON LAKE SÜPÜRGELİK MODELLERİ

Altın Motifli ve Ledli Lake Süpürgelik Modelleri

AZF YAPI Olarak Tüm Türkiye'ye Adresinize Teslim Lake Süpürgelik Gönderiyoruz..

AZF YAPI Lüks süpürgelik'de ülkemizin öncü firması olarak tasarım ve arge çalışmasını yaptığımız en yeni lake süpürgelik modellerini (kaplama kullanmadan)  orjinal mdf üzeri lake boyalı olarak üretiyoruz..

AZF YAPI olarak beğendikleri üründen numune isteyen müşterilerimize kargo ile adresine hızlı bir şekilde ücretsiz olarak gönderiyoruz.

AZF YAPI olarak tüm Türkiye'ye kargo ve anbarla müşterilerimizin kapısına kadar ürünlerimizi gönderiyoruz.

AZF YAPI olarak ürünlerimizi müşterilerimizin kredi kartı ile taksitli ve güvenli olarak alabilmesi için www.dekoros.com online internet sitemizide sistemimize entegre etmiş bulunuyoruz. Müşterilerimiz ister havale, isterse kredi kartı ile ödemelerini AZF YAPI güvencesinde yapabilirler.

AZF YAPI olarak stoklarımızda olan ürünleri aynı gün içerisinde müşterilerimize göndermekteyiz, stoklarımızda yoksa, müşteri farklı ebat veya farklı bir boya rengi kullanımı istemişse 7 iş günü içerisinde ürün hazırlanıp gönderilir.

AZF YAPI olarak bizden aldığınız ürünlere profesyonel USTA TEDARİK ediyoruz..

LAKE SÜPÜRGELİK UYGULAMA FOTO GALERİ

LÜKS-01 LAKE SÜPÜRGELİK UYGULAMA RESİMLERİ

TOP