BİZ KİMİZ? NE YAPIYORUZ? MİSYONUMUZ?

AZF YAPI KİMDİR? Aile olarak 40 yılı aşkın bir zaman parke sektöründe toptan ve parakende olarak hizmet verdikten sonra, bilgi ve birikimimizi AZF YAPI'yı kurarak dekorasyon sektöründe de kullanmaya karar verdik.

NE YAPIYORUZ?

AZF YAPI Lake süpürgelik üretiminde tasarım ve yenilikleriyle sektörün lider firması konumundadır. Dekoratif süpürgelik, Alüminyum süpürgelik, Suya dayanıklı süpürgelik üreterek de sektörde fark yaratmaktadır. AZF YAPI Masif parke üretim, satış ve uygulama hizmetlerinin dışında, yıpranan parkelerin bakımında Tozsuz Parke Sistre sistemini oluşturan ALMAN LÖGLER teknolojisini Türkiye'de kullanan nadir firmalardan bir tanesidir. AZF YAPI Ahşap ve kompozit deck satış ve uygulama hizmeti de vermektedir, Türkiye'nin Orjinal Burma teak deck satış ve aynı zamanda uygulamasınıda yapan firmasıyız, İroko Deck ve Kompozit Deck satış ve uygulamamız vardır. AZF YAPI Duvar kağıdı kategorisinde Türkiye'nin en iddialı firmalarından bir tanesidir, Türkiye ve Dünya'da üretilen en kaliteli duvar kağıdı ürünlerini istoç mağazamızda ve Dekoros.com sitemizde her yıl düzenli olarak güncelliyerek müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Dijital baskı poster duvar kağıtlarında her ebat ve ölçüde de üretim yapıyoruz. AZF YAPI Öfke kontrol odası imalatı yapan Türkiye'de tek firmadır, rehabilatasyon merkezlerinde zorunlu olan bu sistemi geliştiren firmasıyız. AZF YAPI Saray Tavan ve Dekorasyon Profili çeşitliliği ile evleri, restaurantları, düğün salonlarını, otelleri saraylara dönüştürme imkanı sunmaktadır. AZF YAPI Strafor Taş Duvar Panelleri, Seperatör Ara Bölmeler, Deri Duvar Kaplamaları, Spor ve Sporcu Koruma Panelleri ve bir çok yeniliklerin üretim ve satışında öncülük etmektedir.

MİSYONUMUZ?

AZF YAPI'nın misyonu dekorasyon sektöründe, fark yaratan ürünleri, internet sitelerimiz aracılığıyla tanıtmak ve TÜM TÜRKİYE'YE HIZLI BİR ŞEKİLDE ULAŞTIRMAKTIR.

TOP