Darbe Emici Çarpma Minderleri Uygulama

Ürettiğimiz 2metre yüksekliğinde ve 10 metreye kadar uzunlukta veya istediğiniz ölçülerde olabilen Darbe Emici Çarpma Minderlerini rulo veya panolar halinde adresinize kadar tüm Türkiye ve Yurt dışına gönderiyoruz. Gönderdiğimiz ürünler, yanında özel köpük yapıştırıcı ile montaja hazır olarak size geliyor. Montajı çok basit köpüğü panoların arkasına sıkıyorsunuz, zemine yapıştırıyorsunuz. Ürünlerimiz potluk vermez. Darbe Emici Sporcu Koruma Minderleri, çarpma esnasında yastıklama özellikli olup sporcunun zarar görmesini engeller, darbeden sonra elastikli iç yüzeyi sayesinde hemen toparlar, dış yüzeyinde de yırtılmaya karşı vinil kullanılmıştır.

Darbe Emici Sporcu Koruma Minderleri

AZF YAPI Olarak Tüm Türkiye'ye Adresinize Teslim Darbe Emici Sporcu Koruma Minderleri Gönderiyoruz..

PRATİK MONTAJ - HAFİF - ELASTİK - DARBE EMİCİ SPORCU KORUMA MİNDERLERİ

AZF YAPI olarak tasarım ve arge çalışmasını yaptığımız en yeni darbe emici sporcu koruma minderleri (Sunta kullanmadan) üretiyoruz..

AZF YAPI olarak tüm Türkiye'ye kargo ve anbarla müşterilerimizin kapısına kadar ürünlerimizi gönderiyoruz.

AZF YAPI olarak ürünlerimizi müşterilerimizin kredi kartı ile taksitli ve güvenli olarak alabilmesi için www.dekoros.com online internet sitemizide sistemimize entegre etmiş bulunuyoruz. Müşterilerimiz ister havale, isterse kredi kartı ile ödemelerini AZF YAPI güvencesinde yapabilirler.

AZF YAPI olarak stoklarımızda olan ürünleri aynı gün içerisinde müşterilerimize göndermekteyiz, stoklarımızda yoksa, müşteri farklı ebat veya farklı bir modelde istemişse 7 iş günü içerisinde ürün hazırlanıp gönderilir.

AZF YAPI olarak bizden aldığınız ürünlere montaj hizmetide veriyoruz..

Darbe Emici Sporcu Koruma Minderleri

TOP