Darbe Emici Duvar Çarpma Minderleri Uygulama

Ürettiğimiz 2metre yüksekliğinde ve 10 metreye kadar uzunlukta veya istediğiniz ölçülerde olabilen Darbe Emici Duvar Çarpma Minderlerini rulo veya panolar halinde adresinize kadar tüm Türkiye ve Yurt dışına gönderiyoruz. Gönderdiğimiz ürünler, yanında özel köpük yapıştırıcı ile montaja hazır olarak size geliyor. Montajı çok basit alttaki resimde görüldüğü gibi köpüğü panoların arkasına sıkıyorsunuz, kaldırıp duvara yapıştırıyorsunuz. Ürünlerimiz potluk vermez. Darbe Emici Duvar Çarpma Panoları, çarpma esnasında yastıklama özellikli olup sporcunun zarar görmesini engeller, darbeden sonra elastikli iç yüzeyi sayesinde hemen toparlar, dış yüzeyinde de yırtılmaya karşı vinil kullanılmıştır.

Darbe Emici Duvar Çarpma Minderleri

AZF YAPI Olarak Tüm Türkiye'ye Adresinize Teslim Darbe Emici Çarpma Panoları Gönderiyoruz..

PRATİK MONTAJ - HAFİF - ELASTİK - DARBE EMİCİ ÇARPMA PANOLARI

AZF YAPI olarak tasarım ve arge çalışmasını yaptığımız en yeni darbe emici çarpma panoları (Sunta kullanmadan) üretiyoruz..

AZF YAPI olarak tüm Türkiye'ye kargo ve anbarla müşterilerimizin kapısına kadar ürünlerimizi gönderiyoruz.

AZF YAPI olarak ürünlerimizi müşterilerimizin kredi kartı ile taksitli ve güvenli olarak alabilmesi için www.dekoros.com online internet sitemizide sistemimize entegre etmiş bulunuyoruz. Müşterilerimiz ister havale, isterse kredi kartı ile ödemelerini AZF YAPI güvencesinde yapabilirler.

AZF YAPI olarak stoklarımızda olan ürünleri aynı gün içerisinde müşterilerimize göndermekteyiz, stoklarımızda yoksa, müşteri farklı ebat veya farklı bir modelde istemişse 7 iş günü içerisinde ürün hazırlanıp gönderilir.

AZF YAPI olarak bizden aldığınız ürünlere montaj hizmetide veriyoruz..

DARBE EMİCİ DUVAR ÇARPMA PANOLARI UYGULAMA FOTO GALERİ

TOP